Зубні імпланти у Києві

Зубні імпланти у Києві
У стоматологічній поліклініці в Києві на Солом’янському районі можливі різні послуги в області протезування зубів, у тому числі і імплантація.

Операції проводять досвідчені стоматологи, що мають тільки позитивні відгуки від пацієнтів.

 

Який метод протезування краще при відсутності одного зуба: мостовидний протез або імплантат?

sovremennoe-protezirovanie-implanta

Імплантати безпечний спосіб встановити відсутні зуби. Імплантати відновлюють функціональність і естетику зубів.
У разі відсутності передніх зубів — їх можна відновити мостовидним протезом, але за відсутності бічних — тільки імплантати зможуть повністю відновити функціональність так, як навантаження на зуби при жуванні досягає 200 кг.
Переважною відмінністю імплантатів від моста є відсутність необхідності шліфувати сусідні, здорові зуби.

Імплантати також запобігають втраті кісткової тканини, яка відбувається з плином часу після видалення зубів. Використання знімних протезів підсилює цей процес. Імплантати передають тиск при жуванні безпосередньо на кістку, що стимулює її живлення і запобігає атрофії.

Крім того, завдяки розвитку технологій, стало можливим впровадження коротких (кілька міліметрів) імплантатів, які в багатьох випадках усуває необхідність у реконструкції кістки.

 

Чи є встановлення імплантатів безпечним?

Деякі пацієнти висловлюють заклопотаність з приводу процедур інвазивності і безпеки.

При правильному обладнанні і з використанням унікальних комп’ютерних методів діагностики операція імплантації спланована і виконується дуже делікатно.

До імплантації, ми проводимо комп’ютерну томографію, яка при мінімальній дозі опромінення дає дуже точне, тривимірне зображення тканин щелеп пацієнта.

Для забезпечення повної безпеки дана процедура проводиться під мікроскопом. Використання операційного мікроскопа дозволяє також уникнути великих надрізів, що прискорює процес загоєння.
Звертайтеся в нашу стоматологічну поліклініку в Києві на Чоколівському бульварі, ми виправдаємо Ваші очікування і здивуємо приємно низькими цінами.