Як відбілити зуби швидко і ефективно?

Як відбілити зуби?

Більшість людей не можуть вийняти зуби з рота і покласти їх в відбілюючий розчин. Якщо поритися в інтернеті, можна знайти найрізноманітніші методи і рецепти відбілювання зубів.

Чому  зуби жовтіють?

Зуб складається в основному з дентину і емалі, яка покриває видиму частину зуба. Лікування антибіотиками, травми зубів, лікування каналів кореня зуба, мінеральний склад дентину — впливають на колір дентину. Кава, тютюн, чай, червоне вино — змінюють колір емалі.

Як зняти зубний наліт з зубів?

Освітлити емаль можна за допомогою професійного чищення в кабінеті стоматолога (апаратом ЕІР Флоу). Він змиває наліт з емалі і полірує її, зуби набувають природного кольору, виглядають гладкими, чистими і блискучими.

 

До такого ж ефекту можна прийти з допомогою рецептів, поширених на інтернет-просторах: потерти зуби лимонною кислотою, содою, активованим вугіллям, олією чайного дерева, відбілюючою зубною пастою та іншими «наждачками». Так, саме, як наждачка діють ці засоби- вони здирають з зубів наліт, а потім і емаль, залишаючи зуб жовтим і беззахисним до карієсу.

Якщо зуби жовті тому, що дентин темний від природи — потрібно виконати відбілювання зубів.

Методи відбілювання зубів. Який найефективніший і найбезпечніший?

Існує кілька методів відбілювання зубів:

Відбілювання за допомогою кап. Капи для відбілювання можна купити в аптеці. Але вони, швидше за все, не співпадуть з формою Вашої щелепи і висотою зубів. Капа буде закривати частину ясен, на них потрапить гель — і хімічний опік Вам забезпечений.

ogeg-desny

Що робити? Потрібно звернутися до стоматолога — він виготовить індивідуальну капу, яка точно повторить саме Ваші зуби і зробить безпечною процедуру відбілювання. У капу наливають гель, який містить 6% перекису водню. Вона розщеплює барвники в зубі і насичує емаль киснем, що додатково відбілює і захищає від карієсу.

 

Інший метод — це кабінетне відбілювання зубів, при якому ясна надійно захищені кофердамом, а гель обережно наноситься безпосередньо на зуби. Такий гель містить 35% перекису водню, тому ефект буде досягнутий швидше, а зуби будуть білішими.

koferdam

Такий гель зберігається в тюбику, а при нанесенні на поверхню зубів його потрібно активувати. Активувати його можна спеціальним хімічним реагентом, ультрафіолетовою лампою або лазером. Але ефект буде абсолютно однаковим — з гелю виділитися кисень і освітлить зуби.

 

 

Пломби, коронки і зубні протези не відбілюються. Їх потрібно буде замінити під новий колір зубів.

Після відбілювання потрібно утриматися від барвників:belyi

кава,

чай,

вино,

тютюн,

ягоди,

шоколад

та інша кольорова їжа і напої.

Дотримуйтесь прозорої  діети

Процедура відбілювання абсолютно безболісна, але після неї кілька днів може спостерігатися чутливість зубів. Впоратись  з цим допоможе спеціальна анестезуюча паста.

Не слід лякатись, Ваша емаль не пошкоджена. З пор емалі був змитий органічний зубний наліт і тепер потрібно декілька днів, щоб ці ділянки заповнились мінералами. Тож Ваша емаль стане твердішою.