Види протезування. Як вибрати?

Види протезування. Як вибрати?

Сучасна стоматологія пропонує такі види протезування зубів, як:

протезування на імплантатах,

незнімне (зубні мости)

і знімне протезування.

protez-na-implantah

Протезування на імплантатах дозволяє як відновити один зуб, так і закріпити міст на імплантатах, замістивши декілька зубів. Зубні імпланти дозволяють повністю повернути функціональність зубів і досягти високо — естетичного вигляду.

Мінуси імплантування —

  1. висока ціна 
  2. тривалість лікування — воно займає від 6 місяців до року.

 

mostovidnii-protez

 

 

Зубні мости — це кілька з’єднаних коронок і штучний зуб між ними, які цементуються на опорних зубах і відновлюють один-два зуба. Лікування триває близько тижня. Вартість залежить від матеріалу, з якого виготовляють коронки. Металокерамічні і керамічні мости буде складно відрізнити від справжніх зубів. Недоліком такого протезування є необхідність обпилювати здорові опорні зуби, але якщо поруч знаходяться зуби, які показано накрити коронками, то недолік перетворюється на перевагу.

 

semnii-protez

Знімне протезування показано за відсутності всіх зубів на одній щелепі, якщо:

немає надійних опорних зубів (вони сильно зруйновані або рухливі через пародонтоз),

а також за відсутності більше трьох зубів поряд

чи відсутні останніх кутніх зубів.

Знімні протези відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, а також способом кріплення в роті пацієнта. Знімний протез може викликати відчуття дискомфорту в перші дні носіння так, як є чужорідним тілом, за ним потрібно доглядати (чистити вранці та ввечері).

Визначити, який вид протезування можна здійснити у Вашій ситуації допоможе наш стоматолог під час безкоштовної консультації. Він проведе огляд і з’ясує, чи є у Вас будь — які протипоказання до того чи іншого виду протезування та розповість про можливі варіанти, вартості протезів і термін їх виготовлення.