Скільки коштує лікування карієсу передніх зубів

Карієс передніх зубів може зіпсувати Вашу посмішку і змусити перестати посміхатися, Ви станете не впевнені в собі, що призведе до погіршення життя.

фторирование

Карієс починається з білої плями на емалі. Якщо Ви звернетеся до стоматолога на ранній стадії, буде застосовано лікування без бормашини, досить ремініралізуючої терапії (фторування зубів) для того, щоб зупинити його подальший розвиток.

 

restavracija_zubov

 

Якщо вже утворилася порожнина в зубі, лікування карієсу на передніх зубах складатиметься з видалення уражених карієсом тканин і відновлення зуба пломбою. В даному випадку методика пломбування дещо відрізняється і називається художня реставрація зуба. Вона може бути виконана за допомогою фотополімерного композиту, який передає форму і колір зуба так, що пломба буде зовсім непомітна. Реставрація зуба — складне завдання для стоматолога, яке передбачає наявність у нього художніх навичок.

виниры

Ще одним методом відновлення зуба є керамічні вініри — це тонкі пластини, які кріпляться до передньої частини зуба і дозволяють виправити його колір і форму. Термін служби вінірів 10-15 років у той час, як реставрація зуба композитом прослужить близько 3-5 років.

 

 

 

Скільки коштує вилікувати карієс переднього зуба, залежить від глибини порожнини (чим більше — тим дорожче реставрація), а також від методу, який пацієнт вибере — художню реставрацію композитом або голлівудськими винирами.

Заощадити на лікуванні допоможе профілактика карієсу, яка включає

  1. дотримання гігієни порожнини рота,
  2. правильне харчування,
  3. професійну чистку у стоматолога,
  4. фторування зубів
  5. і регулярні профілактичні огляди.

До того ж карієс може поширюватися з одного зуба на інші, тому потрібно своєчасно позбавлятися від вогнища запалення.