Шкідливо пити солодку газовану воду?

Стоматологи попереджають, що вживання солодких газованих напоїв негативно впливає на Ваші зуби.

У газованих напоях міститися ортофосфорна і лимонна кислоти та цукор, які викликають ерозію емалі зубів (розчиняють емаль), що може призвести до чутливості зубів і навіть карієсу.

Також такі напої містять барвники, здатні зіпсувати зовнішній вигляд посмішки (зуби можуть потемніти).

Однак, це не означає, що потрібно відмовитися від вживання солодких напоїв.

Вживання газованої через соломинку значно знижує ризик пошкодження емалі або фарбування зубів.

  • Найкраще соломинку звертати до задньої частини рота, таким чином, рідина мінімально контактує з зубами. Але це не захистить зуби повністю, тому після вживання таких напоїв слід прополоснуть рот водою.
  • Не слід вживати солодку воду перед сном.
  • Не можна чистити зуби зубною щіткою відразу після вживання солодкої води або алкоголю, вони розм’якшують емаль і її легко пошкодити.

Газировка 2І все ж таки не слід зловживати газованими напоями. Нічого корисного в них немає, а шкода для організму суттєва. Краще замінити такі напої на компоти чи соки.

Якщо у Вас вже з’явилася чутливість зубів — її можна усунути за допомогою фторування зубів. Також ця процедура допоможе зміцнити емаль зубів і запобігти виникненню карієсу.

Освітлити зуби можна за допомогою ультразвукового чищення і апаратом ЕІР Флоу (зняти зубний камінь і наліт).

У стоматології Києва недорого проводиться відбілювання зубів.

Лікування карієсу в стоматологічній клініці Києва проводиться безболісно, а сучасні матеріали дозволяють відновити форму зуба, пломба в зубі не відрізнятиметься за кольором, що відновить привабливу посмішку.