що таке знімний зуб? скільки коштує в стоматології Києва?

При втраті одного зуба стоматолог запропонує різні методи протезування, які можна розділити на знімні і незнімні.

До незнімного протезування зубів відносять імплантацію зубів і мостовидне протезування.

До знімних зубних протезів відносять ті, які кріпляться за сусідні зуби і лежать на яснах. Під них забиваються залишки їжі і їх необхідно знімати, для того, щоб очистити двічі в день, коли чистите зуби.

Знімний зуб являє собою штучний зуб з композитного матеріалу, закріплений в базисі, який може бути виконаний з акрилу або нейлону.

Знімний протез на 1 або 2 зуба в стоматології називають метеликом.

  1. Акриловий протез — найдешевший знімний протез.akrilovii
  2. Нейлоновий протез більш гнучкий, ніж акриловий, має кламера (лапки, якими він утримується за сусідні зуби). Завдяки гнучкості протез щільно прилягає до слизової оболонки рота та зубів, що забезпечує ідеальну фіксацію. Також нейлон відмінне рішення для пацієнтів з алергією на акрил.SAMSUNG DIGITAL CAMERA
  3. Ще одним видом метелика є мікробюгель — це протез на один або два зуба, який має металевий базис і утримується зверху на жувальній поверхні зубів. Завдяки цьому не травмуються ясна, повільніше відбувається атрофія альвеолярного відростка, завдяки чому розхитуються сусідні зуби. Часто його рекомендують пацієнтам, які з часом збираються виконати імплантацію.

      mikro

Процес протезування зубів протезом метеликом включає два відвідування стоматолога:

  1. Під час першого візиту знімається відбиток для виготовлення протеза
  2. Через тиждень стоматолог здає протез- метелик пацієнтові і розповідає, як доглядати за протезом.

Будь-який мікропротез може бути виконаний, як тимчасове протезування. Його можна зняти і замінити іншим видом протезування.