Ретинований зуб — що це таке, як це лікується в Києві?

Ретинований зуб — це зуб, який не може прорізатися. Він може зпричиняти дискомфорт і стоматолог спробує вилікувати його або видалить.

rentgen-zuba-mudrosti

Від чого залежить вибір методу лікування?

Зуб може затриматися в кістці або яснах, він може прорізатися не до кінця або впертися в інші зуби. Така ситуація найчастіше зустрічається при прорізуванні третіх молярів (зубів мудрості).

Розташування зуба в кістці може бути різним.

Якщо зуб повністю знаходиться в кістці, ми можемо говорити про повну затримку його росту.

Іноді зуб прорізується, але частково прикритий яснами. Це називається частковою затримкою.

Затримка росту зуба може бути викликана його розташуванням на піднебінні.

zubi-mudrosti

 

Лікування ретинованого зуба.

На рішення, що робити з ретинованим зубом, впливають кілька факторів:

Стан зуба, що не може прорізатись  — чи немає під ним кісти або не пошкоджений він карієсом (карієс часто пошкоджує частково прорізані зуби так, як між яснами, що  його накривають, і самим зубом накопичується зубний наліт, який важко вичистити).

Можливість ортодонтичного лікування — для витягування зуба на ньому потрібно закріпити спеціальний замочок, тому він повинен бути частково прорізаним. Таке лікування триватиме кілька десятків місяців.

Що робити з таким зубом вирішує пацієнт тільки після консультації стоматолога.

Якщо зуб не піддається лікуванню, його потрібно видаляти.

Видалення ретинованого зуба — процедура, що виконується хірургом-стоматологом. Видалення зуба проводиться під місцевою анестезією і абсолютно безболісне, а загоєння, як правило, проходить швидко і не доставляє багато дискомфорту.

Що робити, якщо Ви виявили ретинований зуб?

Слід звернутися в стоматологічну поліклініку. Стоматолог запропонує зробити прицільний рентген знімок зуба, і разом ви будете приймати рішення про подальше лікування.

У стоматологічній поліклініці в Києві на Солом’янському районі низькі ціни на стоматологічні послуги, а якість лікування підтверджується вдячними відгуками пацієнтів.