Попереднє лікування перед протезуванням зубів.

Попереднє терапевтичне і хірургічне лікування перед протезуванням зубів.

Відсутність зубів негативно позначається на якості життя пацієнта. Людина не може посміхатися, порушується дикція, доводиться відмовлятися від улюбленої їжі. Тому часто люди звертаються до стоматолога з проханням виготовити зубний протез в найкоротші терміни.

Чому не варто поспішати?

Можна використовувати новітні технології, якісні матеріали та досконалу техніку і не отримати бажаного результату, якщо не проведена підготовка пацієнта до протезування.

Після діагностики необхідно провести хірургічне лікування і видалити коріння зубів і зуби, не підлягають лікуванню (тому, як якщо хворий зуб, який навіть не турбує в даний момент навантажити протезом — виникне загострення, зуб почне боліти, його все одно доведеться видалити, але після видалення зубного протез потрібно буде замінити на новий).

За тим проводиться терапевтичне лікування, яке включає в себе професійну чистку (під зубними відкладеннями може перебувати карієс, а також зубний камінь спотворить картину при знятті відбитка, за яким буде виготовлений протез і він виявиться неточним, буде погано фіксуватися). Після цього лікуватися карієс і його ускладнення (пульпіт та періодонтит).

Запломбувати зуби потрібно перед протезуванням так, як після цементування зубних коронок або мостовидних протезів навіть на сусідні зуби може ускладнити доступ до ураженого зуба і виникнуть проблеми при його лікуванні в майбутньому. При протезуванні знімним протезом на власних зубах пацієнта лежать кламмера, які повинні чітко повторювати форму зуба.

Тому для виготовлення якісного зубного протеза, який буде виконувати всі функції і прослужить не один рік, необхідно провести санацію порожнини рота.