Неприємний запах з рота

vonНеприємний запах з рота може принести багато дискомфорту: людина відчуває незручність при розмові, при кровоточивості ясен можуть виникати болючі відчуття, неприємний запах з рота і кровоточивість ясен — симптоми пародонтиту — причини передчасної втрати зубів.

Для того, щоб позбутися від неприємного запаху з рота слід ретельно дотримуватися гігієни порожнини рота, чистити зуби зубною щіткою і зубною ниткою, полоскати порожнину рота після кожного прийому їжі і двічі на рік проводити професійну чистку зубів в кабінеті стоматолога.

Слина має захисні властивості — вона змиває залишки їжі і має бактерицидні властивості. Для того, щоб порожнина рота не пересихала, слід вживати велику кількість води, а для вироблення слини жувати жувальну гумку без цукру.

Пийте більше 2х літрів рідини на день

Корисно жувати петрушку, базилік, кріп, м’яту — ці трави замаскують неприємний запах з рота і допоможуть зняти запалення ясен. Слід зазначити, що цукерки і дезодоранти для порожнини рота не позбавить вас від причини неприємного запаху з рота, а тільки замаскують його.

Також слід обмежити вживання спиртних напоїв і куріння сигарет (вони сприяють пересиханню порожнини рота і посилюють проблему).

parodontitПри запалені ясен, зубному камені і нальоті неприємний запах не усувається навіть після гігєни порожнини рота. Потрібно вилікувати пародонтит.

Для лікування пародонтиту слід звернутися до стоматолога.

У нашій стоматологічній клініці Києва недорого проводиться процедура професійного чищення зубів (ультразвукова чистка зубів знімає зубний камінь, а чистка зубів апаратом Еір Флоу позбавить Вас від зубного нальоту і бактерій у пародонтальних кишенях, які викликають запалення ясен).

Стоматолог в Києві може додатково призначити засобу для полоскання рота, мазі, гелі або уколи, які знімуть запалення ясен.

Запишіться на безкоштовну консультацію стоматолога в Києві по телефону. Низькі ціни в нашій стоматології Києва дозволять повернути здоров’я всім пацієнтам, а якість нашої роботи підтверджують численні відгуки пацієнтів.