мостовидні зубні протези види, ціни

Мостовидний зубний протез — це протез, що складається з коронок і штучного зуба, закріпленого між ними. Мостовидні протези — це незнімні протези так, як вони кріпляться на зубах пацієнта за допомогою цементу і зняти його може тільки стоматолог.

Види зубних мостів:

Мостовидні протези бувають з різних матеріалів:

металеві,

металокерамічні мостоподібні протези 

керамічні на оксиді цирконію (безметалеві мостоподібні протези),

а також адгезивні з композитних матеріалів.

Від матеріалу, з якого виготовлений мостовідний протез, залежить його ціна.

 

протезування переднього  зубу адгезивним мостом

протезування переднього зубу адгезивним мостом

Адгезивні мостовидні протези — це незнімні протези, що дозволяють недорого виконати естетичне протезування, тобто не тільки відновити жувальну функцію, а й естетичний вигляд посмішки.

Адгезивний міст має переваги перед мостовидним протезом з коронок, при протезуванні адгезивним мостом не обробляються опорні зуби, він виконаний з композитних матеріалів і приклеюється до власних зубів пацієнта.

ціна:

ціна адгезивного мосту менше, ніж вартість металокерамічного моста.

Строк служби:

це тимчасова конструкція. Такий вид протезування виконується дуже швидко, але не витрумує навантаження при жуванні у повсякденному житті. Тому використовується в ситуації, коли потрібно швидко закрити дефект, але потім адгезивний міст потрібно замінити іншим видом протезування зубів.

napilМеталевий зубний міст

Це класичний мостовидний протез з коронок і штучного зуба, що вироблені з металу. Повністю повертає функціональність втрачених зубів, але не відновлює естетичного вигляду усмішки — буде видно метал в роті.

Ціна

Це найдешевший вид незнімного протезування зубів, що прослугує багато років.

Строк служби

Прослугує більше 10 років. Потім коронки стають закороткими чи опорні зуби потребують лікування. Іноді зтирається жувальна поверхня коронки.

металлокерамические коронки фото

Металокерамічні мостовидні протези

Це класичний незнімний мостовидний протез, який не тільки відновить функціональність, але і естетичний вигляд: металокерамічні коронки не відрізняються від власних зубів. Це найпоширеніший вид протезування зубів.

Ціна

Існує багато класів металокерамічних коронок, тому ціна коливається. В будь-якому випадку кожен пацієнт може обрати собі варіант по кишені.

Строк служби

Протримається близько 10-15 років, стільки, скільки витримають опорні зуби.

пресскерамические коронки фото

Мостовидний протез з безметалевої кераміки

Це найдорожчий варіант протезуання зубів мостом, але естетичні властивості зубних коронок з кераміки на основі циркону того варті. Цей метод лікування іноді використовують навіть не для протезування зруйнованих чи відсутніх зубів, але для здорових, зовнішній вигляд яких не влаштовує пацієнта.

Ціна

Вартість приблизно вдвійчі дорожче, ніж металокерамічного моста, але це одноразова витрата. Тому пацієнти, яким важливо мати бездоганну посмішку — обирають цей вид протезування.

 

У стоматології в Києві на Чоколівському бульварі протезувати зуб адгезивним мостом зможуть усі наші пацієнти завдяки низьким цінам. Ціни на протезування зубів можна дізнатися, записавшись на безкоштовну консультацію стоматолога в Києві по телефону. У нашій стоматологічній поліклініці Солом’янського району найнижчі ціни на протезування зубів в Києві.

На жаль, не завжди можливо протезувати зуби мостовидним протезом. Для цього необхідна наявність міцних опорних зубів.

Відсутність великої кількості зубів і пародонтоз є протипоказанням.

Підібрати оптимальний вид протезування зубів допоможе наш стоматолог в Києві. По телефону Ви можете записатися на безкоштовну консультацію, під час якої стоматолог розповість про всі можливі способи лікування та протезування зубів і вартості зубних послуг в стоматологічній поліклініці Києва Солом’янського району.