Металокерамічні мостовидні протези в Києві

Металокерамічні мостовидні протези в Києві

Однією з послуг ортопедичної стоматології в нашій стоматологічній поліклініці Києва є виготовлення мостовидного протеза. Мостовидний протез може бути виготовлений з різних матеріалів. Найчастіше пацієнти обирають металокерамічні мостовидні протези тому, що вони:

візуально не відрізняються від власних зубів

не викликають алергічних реакцій

це досить міцна конструкція, строк служби більше 10 років

приємна ціна (металокерамічни мости незначно дорожче металевих, але значно дозволять зекономити в порівнянні з зубними імплантатами).

mist

Всі мостовидні протези виготовлені з металокераміки цементуються на власних зубах пацієнта, що дуже зручно. Це незнімний вид протезування зубів.

Мостовидний протез може заповнити відсутність одного або декількох зубів. Зубний мост є альтернативою використанню імплантатів. Такий протез виконує не тільки естетичну функцію, але й повертає можливість правильно пережовувати їжу. Даний протез дає можливість використовувати цирконій замість металу. Це сучасний матеріал, який забезпечує необхідну міцність і ідеальний естетичний ефект.

 

 

Як виготовляється мостовидний зубний протез:

• перший візит: власні зуби пацієнта, на яких цементуватимется протез, шліфуються. Ця процедура проводиться під місцевою анестезією і тому абсолютно безболісна. Стоматолог знімає відбиток і відправляє його в зуботехнічну лабораторію для виготовлення протеза. Зуби пацієнта накриваються тимчасовими коронками.

• Другий візит: стоматолог приміряє заготовку протеза, проводить корекцію, а потім відправляє її в зубному техніку для завершення роботи.

• Третій візит: приміряється готовий мостовидний протез, стоматолог коректує його і цементує в роті пацієнта.

 

Поширені запитання:

Які показання для стоматологічних керамічних мостів?

— Наявність відсутніх зубів при можливості закріпити протез на сусідніх зубах. За відсутності відповідних зубів для опори пацієнтові пропонується імплантація зубів.

як довго виготовляється мостовидний протез?

— З моменту першого відвідування стоматолога до закінчення лікування проходить 8 — 10 днів, після чого пацієнт може насолодитися бездоганною посмішкою і відновити функціональність зубів.

які інші варіанти відновлення одного зуба?

— Альтернатива традиційному зубного мосту є відновлення відсутнього зуба за допомогою одиночних коронок на імплантатах, таке рішення є більш сприятливим так, як немає необхідності шліфувати сусідні здорові зуби.

Як довго прослужить зубний мост? Як за ним доглядати?

— Строк служби зубного моста дорівнює 10-15 років. Потім його треба замінити. Строк служби мостовидного протезу закінчується не через псування коронок, а через зміни в організмі паціента (зуби під коронками вражаються карієсом, через пародонтоз оголюються корені зубів і коронки стають закороткими).

Особливого догляду незнімний протез зубів не потребує, але чим краще Ви дотримуватиметесь гігієни порожнини рота, тим повільніше розвиватимуться карієс і пародонтоз, і тим довше Ви зможете використовувати зубний міст.

старий зубний міст, який не достає до ясен, а на опорних зубах оголені корені

старий зубний міст, який не достає до ясен, а на опорних зубах оголені корені

Низькі ціни в нашій стоматологічній клініці (Київ, Солом’янський район) роблять стоматологічні послуги доступними всім пацієнтам. А якість виконаної роботи завоювала безліч позитивних відгуків від наших пацієнтів.

Запишіться на консультацію стоматолога в нашу стоматологічну поліклініку на Чоколівському бульварі.