Лікування пульпіту в стоматології Києва

Лікування пульпіту в стоматології Києва

pulpit-10

Пульпіт — це ускладнення карієсу. Існує гострий пульпіт і хронічний пульпіт. Лікування гострого та хронічного пульпіту не відрізняються.

У стоматології Києва застосовуються сучасні методи лікування пульпіту і періодонтиту за низькою ціною.

Ціна лікування пульпіту вище, ніж ціна лікування карієсу, тому не слід запускати карієс.

Симптоми пульпіту: головним симптомом пульпіту є біль зуба, найчастіше вночі.

Діагностика пульпіту полягає в зборі анамнезу і на підставі рентген знімка зуба.

Етапи лікування пульпіту:

pulpit2

  1. Під час першого відвідування стоматолога в зуб закладаються ліки, які вбивають нерв зуба.

Лікування пульпіту миш’яком в сучасній стоматології Києва застосовується рідко, для лікування пульпіту застосовуються ліки з більш м’якою дією, але це подовжує тривалість лікування приблизно на тиждень.

Після відування стоматолога при лікуванні пульпіту зуб може знову почати боліти. Це дія ліків, яка вбиває нерв. Біль зуба незабаром вщухне і зуб стане нечутливим.

     2. Другий візит до стоматолога планується через 10 днів (при лікуванні пульпіту миш’яком — 2 дні), виконується лікування каналів кореня і пломбування каналів зуба. Дуже важливо зробити рентген знімок, на якому буде видно, чи якісно виконане лікування. Від цього залежить, чи не виникне ускладнень в майбутньому. Ставиться тимчасова пломба. Іноді після пломбування каналів кореня зуба може відновиться біль зуба.

  3. Третій візит до стоматолога може бути через 2 дні. При цьому зуб закривається постійною пломбою. У нашій стоматологічній клініці Києва можливо поставити фотополімерну пломбу або склоіономірні пломбу. При хронічному пульпіті зуб часто виявляється сильно зруйнованим. При цьому його слід накрити зубною коронкою. В стоматології Києва недорого виготовляються всі види зубних коронок (металеві штамповані коронки, металокерамічні зубні коронки, безметалеві зубні коронки на основі оксиду цирконію).

Лікування пульпіту в одне відвідування стоматолога неможливо.

Вартість лікування пульпіту залежить від багатьох факторів (кількість каналів кореня зуба, реакція організму на медикаменти).

З ціною етапів лікування пульпіту в нашій стоматології Києва Ви можете ознайомитися в розділі «Ціни».