Лікування карієсу в Києві

Лікування карієсу в Києві

 

Стоматологічна поліклініка Києва надає широкий спектр лікування захворювань зубів. Карієс — найчастіша причина звернення до стоматолога в Києві.

Карієс — загальна проблема.

На жаль, майже кожна людина має проблеми з карієсом.

Лікування карієсу зубів включає в себе видалення ураженої тканини зуба. Через дії бактерій зубна емаль демінералізуєтся і розм’якшується, пошкоджена тканина змінює колір. Після видалення ушкодженої карієсом тканини вона заповнюється матеріалом для зубних пломб.

У нашій стоматологічній поліклініці на Солом’янському районі використовується великий спектр матеріалів для пломб, в тому числі фотополімерні та склоіномірні, які завоювали позитивні відгуки у всьому світі.

sverlit

 

Пацієнт звертається до стоматолога.

Лікар проводить огляд ротової порожнини в стоматологічному кріслі.

При підтвердженні діагнозу стоматолог (якщо є необхідність) робить анестезію і починає лікування.

Спочатку віддаляється пошкоджена тканина за допомогою бормашини.

Існує дві стадії карієсу — коли пошкоджена тільки емаль і коли зіпсована і внутрішня тканина зуба. Потім зуб відновлюється.

Стоматолог повинен заповнити місце тканини, яку видалив.

Після виконання роботи стоматолог перевіряє чи не заважає пломба і чи правильний прикус.

plomba

kopirka

Вище згадувалося про анестезію під час лікування карієсу.

У нашій стоматологічній поліклініці на Чоколівському бульварі всі стоматологічні процедури є безболісними. Стоматолог може запропонувати зробити знеболюючий укол. Єдиним неприємним моментом при цьому буде введення голки. Після уколу пацієнт відчує оніміння в роті.

 

 

 

Ситуації, коли лікування карієсу мало.

Часто бувають випадки, коли зуб зруйнований на стільки, що інфікувалися канали кореня зуба. Тоді проводиться ендодонтичне лікування зубу. Це має неприємні наслідки, як для Вашого зубу, так і для Вашого гаманця тому, що лікування каналів кореня зубу в декілька разів дорожче зубної пломби.

Зрештою пацієнт може затягнути з візитом до стоматолога на стільки, що єдиним варіантом лікування буде видалення зуба.

У лікуванні карієсу велику роль відіграє регулярне відвідування стоматолога і своєчасне лікування. Цього достатньо, що б уникнути пульпіту або втрати зуба.