Лікування карієсу молочних зубів в стоматології Солом’янського району

cvetnieКарієс зубів — поширена причина звернення пацієнтів до стоматолога. Це захворювання, при якому руйнується зуб, на ньому з’являється спочатку біла матова пляма, потім вона темніє, утворюється порожнина.

Карієс часто не викликає хворобливих відчуттів, тільки на пізніх стадіях зуб може реагувати на солодке, кисле, гаряче і холодне.

Іноді порожнина розташована таким чином, що людина сама не може її виявити до тих пір, поки вона не досягне значних розмірів.

Саме тому стоматологи наполягають на профілактичному огляді. Адже якщо не лікувати карієс, виникнуть ускладнення: пульпіт або періодонтит.

plomba-detiНа жаль, карієс може вражати не тільки зуби дорослих, а й дітей.

Існує омана серед батьків, навіщо лікувати карієс молочних зубів, якщо вони випадуть.

По-перше, як говорилося вище, карієс може викликати запалення нерва в зубі, тоді Ваш малюк зазнає зубний біль, а лікування набагато ускладнитися — лікування каналів молочних зубів — складне завдання і для стоматолога (можна пошкодити зачаток постійного зуба) і для дитини — лікування карієсу триває близько 15 хвилин, а кореневих каналів — до години.

Часто в таких ситуаціях пропонують видалення молочного зуба.

foto-plomby

Лікування дітей у нашій стоматології Солом’янського району завжди проходить без сліз і болю. Перший візит — адаптаційний, дитина знайомитися з обладнанням і матеріалами, встановлюються довірчі відносини з лікарем.

Лікування карієсу молочних зубів можливо без бормашини.

Також ми пропонуємо кольорові дитячі пломби.

Якщо перші візити до стоматолога пройдуть успішно, то і в дорослому віці людина буде вчасно звертатися за стоматологічною допомогою, що дозволить зберегти його здоров’я до глибокої старості.

detycvetnaya