Лікування карієсу без свердління

Лікування карієсу без свердління

ftor

Вчені в даний час тестують кілька методів безболісного лікування карієсу без свердління зубів. Невеликі порожнини в зубах, викликані карієсом, вже зараз можна лікувати за допомогою глибокого фторування зубів, яке відновлює пошкоджену емаль зуба.

 

 

 

tooth-laser

Все частіше в сучасній стоматології Києва використовується озонотерапія і лікування карієсу лазером.

У Великобританії і США працюють над вакцинами проти карієсу. Вони призначені для вироблення імунітету проти бактерій виду стрептокок, які виробляють велику кількість кислоти, яка руйнує емаль. Антитіла, включені до складу вакцини повинні атакувати і знищити бактерії, запобігаючи розвитку карієсу.

vakcina

bakterii

Інші вчені штату Флорида з початку 80х років намагаються виростити генетично модифіковані бактерії, які боротимуться зі стрептококами, що викликають карієс.

На даний момент отримані бактерії під назвою. BCS3-L1, які витісняють стрептококів і позбавлені гена, відповідального за вироблення кислоти, яка викликає карієс. Експерименти на щурах були позитивними.

Дослідники досі не отримав дозвіл на проведення випробування на людях, але три добровольця, які в 80х роках погодилися на експеримент досі не піддалися карієсу.

 

 

У нашій стоматології Києва проводиться безболісне лікування карієсу, в тому числі лікування карієсу на ранніх стадіях без свердління. Стоматологія Києва недорого позбавить Вас від карієсу та його ускладнень (пульпіту і періодонтиту). У нашій стоматологічній клініці Києва проводяться безкоштовні консультації стоматолога, на які можна записатися по телефону. Низькі ціни дозволять повернути здоров’я зубів всім пацієнтам, а численні позитивні відгуки пацієнтів про стоматологію в Києві підтверджують високий рівень якості стоматологічного лікування.