Гінгівіт: симптоми, лікування в Києві.

Гінгівіт: симптоми, лікування в Києві.

 

Гінгівіт — це найбільш поширений вид запалення пародонту (тканини, що служить для утримання зубів у порожнині рота). Це захворювання досить поширене, але не слід ним нехтувати, гінгівіт може призвести до пародонтозу і втрати здорових зубів.

Що таке гінгівіт?

Це запалення всередині ясен, прилеглих до поверхні зуба. Запалення викликають бактерії, які опинилися в зубо-ясневій кишені через зубний наліту або зубний камень. Іноді гінгівіт викликаний гормональними змінами (наприклад, при вагітності).

Симптоми гінгівіту.

Найбільш поширені симптоми гінгівіту включають

почервоніння ясен,

pokrasnenie-desni

кровотеча з ясен,

krovotochivost

набряк ясен.

otek-desni

Іноді з’являється хворобливість ясен.

Яскравим симптомом гінгівіту є неприємний запах з рота.

Часто гінгівіт зустрічається в поєднанні з твердими зубними відкладеннями (камені та нальоті)

kamen-i-nalet

Особливий тип гінгівіту може виникнути при зміні секреції гормонів. Такі зміни відбуваються під час менопаузи, статевого дозрівання, менструації, при прийомі оральних контрацептивів або при вагітності. Варто звернути особливу увагу на гігієну порожнини рота в такі періоди тому, що рівень гормонів сприяє швидкому виникненню запалення навіть при дуже невеликій кількості нальоту.

Гінгівіт у дітей.

Найчастіше гінгівіт у дітей викликаний поганою гігієною порожнини рота.

Нормалізація гігієни порожнини рота, швидше за все, допоможе позбутися від цієї проблеми.

Але краще не експериментувати зі здоров’ям малюка та звернутися за допомогою стоматолога. В Економ стоматології на Соломянському районі консультація лікаря проводиться безкоштовно. Стоматолог з’ясує причину виникнення гінгівіту в дитини і надасть рекомендації щодо його лікування.

У стоматологічній поліклініці в Києві на Солом’янському районі Ви можете отримати безкоштовну консультацію стоматолога. Швидше за все, Вам будуть запропоновані процедури зняття зубного каменю ультразвуковим скалером та чистка зубоясенних кишень апаратом Air Flow. Іноді для лікування гінгівіту застосовуються антибіотики, але призначати медикаментозне лікування може тільки лікар.

Стоматологи нашої стоматологічної клініки в Києві на Чоколівському бульварі мають багаторічний досвід роботи, а пацієнти залишають тільки позитивні відгуки про нашу роботу.