Голлівудська усмішка в Києві

Голлівудська усмішка в Києві

 

Сучасні методи такі, як професійне відбілювання зубів, ортодонтичне лікування з фіксованими приладами, установка вінірів та керамічних коронок доступні в нашій стоматологічній клініці (Київ, Солом’янський район), зроблять Вашу посмішку гідної голлівудської зірки за доступними цінами для кожного пацієнта. Відмінний ефект є лише питанням часу.

Першим кроком у позбавленні жовтого або сірого кольору зубів є професійне відбілювання зубів. Часто перед процедурою відбілювання потрібна професійна чистка зубів від нальоту і каменю ультразвуковим скалером і апаратом Еир Флоу.

otbelivanie-zubov

brek

В нашій стоматологічній поліклініці ми пропонуємо сучасне ортодонтичне лікування з фіксованими системами, тобто брекет-ситемами. Для сучасної ортодонтії вік не є проблемою.
Ми запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію з нашими стоматологами.

Для забезпечення комфорту пацієнта в нашій стоматологічній поліклініці на Солом’янському районі доступна повна діагностика (рентген, панорамний знімок та комп’ютерна томографія щелеп).

nezametno lingva
Коли ортодонтичне лікування повинно бути непомітним, ми пропонуємо сучасну систему знімних прозорих накладок (тобто лікування капами) Clear Aligner. Ця система призначена для дорослих пацієнтів, для яких «непомітне лікування» є пріоритетом. Метод лікування визначається вихідним станом прикусу.

viniryi-na-zub
Буває, що навіть правильний прикус не відповідає уявленням пацієнта про усмішку, яку він хотів би мати. Досягти ідеального результату допоможуть керамічні вініри.

Цей метод може ефективно поліпшити форму і колір зубів. Ефект досягається за рахунок кріплення керамічних пластинок (вінірів) до зуба. Лікування за допомогою керамічних вінірів виконується за кілька відвідувань стоматолога. При незначних нахилах зубів та діасемах (щілинах між зубами) вініри допоможуть виправити недоліки без ортодонтичного лікування.