Імплантати в Києві

Імплантати в Києві

Стоматологічна поліклініка в Києві на Солом’янському районі надає можливість відновлення відсутніх зубів за допомогою зубних імплантатів.

Цей метод завоював безліч позитивних відгуків по всьому світу.

Імлантати забезпечують зовнішній вигляд найбільш близький до природного при відновленні втрачених зубів.

Імплантати зручне рішення.

net-zubovВтрата природніх зубів з різноманітних причин приносить багато заборон в повсякденне життя.

Дискомфорт під час їжі, збентеження під час зустрічі з друзями, стиснуті губи замість усмішки у важкі моменти …

Забудьте про це і широко посміхайтеся.

Найбільш близьким до природних зубів є керамічна реставрація втраченого зуба на основі титанового імплантату. Сучасні системи імплантатів та висококваліфіковані стоматологи зроблять коронки, встановлять імплантати практично ідентичні своїм зубам і забезпечать правильний прикус.

Багаторічний успіх лікування в нашій стоматологічній поліклініці Києва багато в чому забезпечений використанням найновіших технологій.

Переваги імплантатів:

zubnie-implantati

Відсутність зубів повинна заповнитись не тільки з естетичної точки зору, але і для відновлення їх функцій.

Втрата зуба може викликати рух інших зубів у бік порожнього місця, що, у свою чергу, може призвести до утворення щілин між зубами, нахил зубів і зміни прикусу.

Немає нічого краще, ніж ваші природні зуби. Тим не менше, якщо ви стали перед питанням відновлення відсутніх зубів, добре бути в курсі, що традиційне протезування, засноване на використанні  керамічних мостів вимагають шліфування ваших зубів.

Протезування зубів у більшості пацієнтів викликає відчуття чужорідного тіла в роті і його найбільший недолік полягає в тому, що протез часто травмує тканини ясен. Бюгельні протези з кламмерним кріпленням також руйнують зуби, на яких вони закріплені. Використання мостів і протезів із замковим кріпленням також вимагають шліфування власних зубів.

mnogo-implantov

Ще однією перевагою є запобігання втраті кісткової тканини. На місці втрачених зубів виникає атрофія кістки, викликана відсутністю стимуляції під час жування. З часом зубним протезам НЕ БУДЕ на що спиратися. У цьому випадку використання імплантів вирішує проблему. Функція жування повністю відновлюється. Кістка постійно стимулюється і не атрофується, а навпроти відновлюється. Їжа правильно пережовується, що важливо для запобігання серйозних ускладнень пов’язаних з неправильним харчуванням.

 

У яких випадках рекомендуються імплантати?

allonfour

Зубні імплантати є кращим рішенням відновлення зубів в більшості випадків. Особливо рекомендується імплантація одного зуба, коли традиційний протез вимагає шліфовки сусідніх здорових зубів для кріплення штучної коронки. При відсутності багатьох зубів імплантат може виконувати роль опори для знімного або бюгельного протеза.

Які умови повинні бути виконані для того, щоб безпечно використовувати імплантати?

Турбота і увага до ваших власних зубів є одним з важливіших елементів вашого здоров’я в цілому. Імплантація вимагає не тільки відповідної кількості здорової кістки, а й дотримання правил гігієни ротової порожнини.

Ваш стоматолог також повинен з’ясувати, чи немає у вас захворювань, зокрема:

  1. гіпертонії,
  2. захворювання щитовидної залози,
  3. цукрового діабету 
  4. остеопорозу.

Дуже важливо також після імплантації контролювати процес загоєння.

Усмішка — це те, що Ви заслуговуєте!