Дитячий стоматолог в Києві

В нашій країні поширена думка, що молочні зуби не обов’язково лікувати:

«Все одно випадуть, навіщо лякати дитину і платити більше?»

Чому це твердження не правдиве?

Навіщо звертатися до дитячого стоматолога?

Що може бути, якщо затягнути з візитом до стоматолога?

Карієс молочних зубів не тільки призводить до руйнування молочного зуба і викликає страждання від болю у Вашої крихітки. Після того, як карієс поглиблюється всередину зуба — він починає руйнувати постійний зуб.
Перші постійні зуби з’являються у дитини в шість років. Вони на все життя і ніколи не зміняться. Тому за їх здоров’ям важливо стежити з моменту прорізування.
Останні молочні зуби змінюються тільки в 12 років.

Як думаєте, чи зможе молочний зуб з карієсом стільки простояти без лікування?

Порушення прикусу молочних зубів теж не проходить просто так. Не можна розраховувати, що молочні зуби випадуть і постійні виростуть рівними і красивими. Неправильний прикус молочних зубів затримує або спотворює формування лицьового скелета, неправильно розвивається скронево-нижньощелепний суглоб, жувальні і мімічні м’язи. А при зміні прикусу аномалії закріплюються в постійному прикусі, іноді навіть у важчій формі.
Слід також підкреслити, що сучасна стоматологія для дітей значно відрізняється від радянської. Новітні методи лікування абсолютно безболісні і проходять в ігровій формі. Дитина не відчуває стресу при відвідуванні дитячого стоматолога.

Своєчасне звернення до дитячого стоматолога дозволяє швидко і безболісно вирішити виниклі проблеми, запобігти розвитку захворювань в майбутньому, а також виключити панічний страх перед стоматологічним лікуванням, що дозволить Вашій дитині вже в дорослому віці своєчасно звертатися за допомогою і зберегти здоров’я до глибокої старості.