Чому зуби змінили колір?

Кожна людина хоче мати білосніжною посмішкою. Але іноді пацієнти відзначають, що колір їх зубів далекий від ідеалу. Щоб виправити цей дефект, слід розібратися в причинах його виникнення.

Зуби можуть змінити колір внаслідок впливу на них зовнішніх факторів: чай, кава, куріння, ягоди і фрукти, деякі ополіскувачі для рота змінюють колір зубів. Таку проблему легко вирішити — слід записатися на професійну чистку зубів Содоструйний апаратом ЕІР Флоу і Вашим зубам повернеться природний колір і блиск.

Зуби змінюють колір при гепатиті, жовтяниці, холеру, при прийомі тетрацикліну в дитячому віці.

Буває, що пацієнт скаржиться на зміну кольору одного зуба. Таке може статися після травми зуба або при пульпіті, коли продукти розкладання внутрішньої частини зуба (кровоносних судин і нервового пучка) забарвлюють зуб зсередини в темний колір. Рожевим зуб може стати після ендодонтичного лікування (лікування кореневих каналів) при використанні резорцина. Чорним зуб ставати після його пломбування амальгамою.

У таких випадках доцільніше накрити зуб металокерамічною коронкою, яка поверне не тільки його колишній вигляд, але і продовжить термін служби.

Слід зазначити, що часто люди не задоволені своїм природним кольором. Естетична стоматологія може запропонувати водневе відбілювання зубів. Воно дозволяє змінити колір на кілька відтінків і утримати результат до семи років.