Чи можете ви чистити зуби занадто багато?

 

Дослідники в Чикаго виявили, що люди, які дуже старанно чистять зуби, більше схильні до запальних захворювань кишечника.

чистить зубыПроведені дослідження показали, що люди, які страждають від коліту та діареї, часто чистять зуби і використовують освіжувачі для рота.

Проте вчені кажуть, що проблеми з кишечником викликані не гігієною порожнини рота, а навпаки, люди із захворюваннями травної системи частіше страждають від карієсу, пародонтиту та, пов’язаного з цим, неприємного запаху з рота.

Намагаючись замаскувати запах з рота, люди частіше чистять зуби, використовують зубну нитку і ополіскувач для рота, частіше відвідують стоматолога.

Запальні захворювання кишечника викликають сухість у роті, що також служить причиною виникнення карієсу.

Дослідження також показали, що надмірне використання зубної пасти порушує баланс мікрофлори в роті, що може вплинути на мікрофлору кишечника.

Також неправильна чистка зубів з переважаючими горизонтальними рухами жорсткої зубною щіткою може стати однією з причин клиновидного дефекту зуба.

Отже, все добре в міру. Чистити зуби слід два рази на день по дві хвилини, ополіскувати рот після прийому їжі і відвідувати стоматолога раз на пів року.

У стоматологічній клініці Києва безкоштовно проводяться консультації стоматолога, під час якої стоматолог в Києві

  1. проведе діагностику захворювань порожнини рота, 
  2. розповість про можливі методи і ціну стоматологічного лікування,
  3. проведе інструктаж про гігієну порожнини рота і профілактику карієсу і захворювань ясен.

Запишіться на безкоштовну консультацію стоматолога за телефоном у Києві.