Реставрація зубів у Києві

Реставрація зубів в Києві

Що таке реставрація зубів?

Це процедура, спрямована на:

 1. запобігання подальшого руйнування зуба,
 2. досягнення умов, в яких зуб найбільш тривалий час збережеться,
 3. а також відновлення природного зовнішнього вигляду зуба.
  Розглянемо ці пункти докладніше.

Запобігання подальшому руйнуванню зуба: реставрація зуба — це процедура естетичної стоматології, що стоїть в одному ряду з вінірами і коронками. Однак, ключова відмінність полягає в тому, що часто лікування виконується без бормашини. Тобто власні тканини зуба не ушкоджуються, чого вимагають вініри і коронки.

реставрація зубів як лікування карієсу передніх зубів

реставрація зубів як лікування карієсу передніх зубів

Також за допомогою художньої реставрації виконується лікування карієсу передніх зубів і клиновидного дефекту. Відрізняється реставрування зуба від пломбування тим, що матеріали, що використовуються під час реставрації, підбираються один в один в колір зуба, і дозволяють точно відновити його форму.

restavracia-do-i-posleДосягнення умов, в яких зуб найбільш тривалий час збережеться: як зазначено вище, реставрація не вимагає препарування (обпилювання) здорових тканин зуба, завдяки чому є абсолютно нешкідливою процедурою. Реставрація зуба закриває дефекти емалі і захищає внутрішні тканини від руйнування при сколах і тріщинах емалі, при хімічному ушкодженні емалі, клиновидних дефектах, після препарування пошкодженої карієсом емалі.

Відновлення природного зовнішнього вигляду зубів — основне завдання художньої реставрації. Вона застосовується не тільки при травмах і захворюваннях зубів, але і здатна змінити зовнішній вигляд здорових зубів — освітлити, змінити форму, закрити незначні діастеми (щілини між зубами).

Як виконується реставрація зуба?

Реставрація виконується фотополімерними композитами. Це матеріали, які дозволяють імітувати колір і форму зуба. Кріпитися фотополімер за допомогою адгезиву (спеціального клею). З початку стоматолог ізолює зуб, що реставруеться, від вологи, що забезпечить надійне кріплення фотополімерами до зубу. Потім відновлює зуб, використовуючи для цього фотополімери різних кольорів (зуб людини є не однотонним — темніше біля ясен і світліше й прозоріше до ріжучого краю) і сумішей (тверді — для надання форми і щільного кольору, рідкі — для імітації напівпрозорої емалі зуба). Така робота дуже копітка, тонка і вимагає художніх навичок. Тому може займати до декількох годин. Не слід боятися провести багато часу в кріслі стоматолога — реставрація зуба абсолютно безболісна процедура, тобто Ви не відчуєте абсолютно нічого.

Переваги  реставрації зубів:

 1. Реставрація зубів не вимагає пошкодження здорових тканин, часто виконується взагалі без бормашини. Це нешкідлива процедура.
 2. Дозволяє відновити або змінити форму зуба, змінити колір зубів.
 3. Виконується за одне відвідування стоматолога.
 4. Вартість реставрації зубів нижче, ніж інших методів відновлення зубів (вініри, металокерамічні коронки).

Недоліки реставрації зубів:

 1. Термін служби менше, ніж при відновленні зубів вінірами або коронками. Термін служби композитної реставрації — 3-5 років. Термін служби зубних коронок та вінірів більше 10 років.
 2. Можуть відбуватися відколи реставрації при бруксизмі, глибокому прикусі, якщо реставрація більше 50% поверхні зуба (в такому випадку потрібно накрити зуб коронкою, інакше він може зруйнуватися і виникнуть показання до його видалення).
 3. Якщо художня реставрація проводилась, як метод лікування карієсу передніх зубів — її потрібно буде проводити заново кожен раз, як буде з’являтися вторинний карієс (тобто навколо реставрації будуть виникати темні смуги).

Результат прямої реставрації зубів залежить від художніх навичок стоматолога.

зміна кольору зубів за допомогою реставрації

зміна кольору зубів за допомогою реставрації

В стоматологічній поліклініці в Києві на Солом’янському районі виконується художня реставрація зубів. Ми використовуємо новітній нанокопмозітний матеріал для високо-естетичної реставрації передніх і бічних зубів. Зуби, відреставровані за допомогою цього матеріалу виглядають натурально, мають такий же індекс заломлення світла і прозорість.

Наночастки (0,02 мкм) в 20 разів менше, ніж частки, що використовуються в традиційних гібридних композитних матеріалах. Нанокомпозит чудово адаптується до кольору зуба — хамелеон ефект. Крім того, він розсіює і поглинає світло, як живий зуб. При реставрації зуба нанокомпозітом можливе ідеальне полірування. Гладка поверхня імітує натуральну емаль зуба.

реставрація кутніх зубів

реставрація кутніх зубів

виправлення діастеми за допомогою прямої реставрації зубів

 

Зателефонуйте в нашу стоматологічну поліклініку в Києві і запишиться на безкоштовну консультацію.

Ми поєднуємо високу якість роботи і низькі ціни.

Пацієнти завжди залишають про нас позитивні відгуки.